Po ndodh diçka mes Loredanës dhe Mozzikut? Reperja jep përgjigjen e prerë

Dyshja e famshme shqiptare, Loredana e Mozzik, kanë arritur të krijojnë hite të mëdha.

Jeta e tyre ngjason në telenovela, me ndarje e ribashkime kohë pas kohe, shkruan Indeksonline.
Loredana tregon arsyen e ndarjes me Mozzik – Sinjali
Ata ka disa muaj që kanë treguar që marrëdhënia e tyre ka marrë fund dhe dhe se ata u bashkon vetëm vajza e tyre, Hana.

Leave a Reply

Your email address will not be published.