Po vjen bebi numër 3, Alketa Vejsiu jep lajmin e mirë,URIME

Moderatorja Alketa Vejsiu ka bërë së fundmi një bisedë me ndjekësit në rrjete sociale, ku një prej tyre e ka komplimentuar duke i thënë se fëmijët e saj janë me fat që kanë një nënë si ajo.

Atë që e kanë e kanë! Këtu nuk dua të jem modeste fare. Dua të jem superheroina e tyre gjithmonë! Çdo mami është një super mami”, i është përgjigjur moderatorja, teksa ka shtuar se dhe ajo është me fat për fëmijët e saj, të cilët i konsideron si shokët më të mirë.

Po vjen bebi numër 3, Alketa Vejsiu jep lajmin e mirë

Alketa është bërë mami që në moshën 23 vjeçare dhe duket se tani po mendon dhe për bebin numër 3. “Kur bëhesh mami 23 vjeç është gjëja më e mirë. Tani mund të bëj beben numër 3 dhe të kujdesen motra dhe vëllai i madh. Shumë qejf”, ka shkruar ajo.

Leave a Reply

Your email address will not be published.