Prishet miqësia me Ilirin, Sabiani habit me deklaratën

E pabesueshme por e vërtetë – Prishet miqësia me Ilirin, Sabiani habit me deklaratën.

Këngëtari dhe njëkohësisht ish-banori i “Big Brother VIP”, Sabiani ishte mbrëmjen e sotme i ftuar në emisionin e vëllezërve Veshaj, “Më lër të flas”.

Gjatë intervistës ai zbuluoi se marrëdhënia e tij e ngushtë me Ilirin është prishur. Sabiani u shpreh se është zhgënjyer nga personi që e konsideronte vëlla.

Leave a Reply

Your email address will not be published.