Prishtinë: Gruaja e bën burrin për sp *ital, arr*estohet

Sipas pol. icisë vik. timës i është ofruar tretman mjekësor, ndërkaq e dyshuara është dërguar në mbajtje.

“Është arr. estuar e dyshuara femër kosovare pasi që pas një mosmarrëveshje e kishte sulmuar fizikisht bashkëshortin e saj, vktimën mashkull  kosovar dhe i kishte shkaktuar lëdime trupore. Viktimës iu është ofruar trajtim mjekësor. Në lidhje me rastin është konsultuar prokurori i shtetit me vendim të së cilit e dyshuara pas intervistimit është dërguar në mbajtje”, thuhet në rapo rtin e po licisë.

Leave a Reply

Your email address will not be published.