Publikohen pamje si Andrra duke u puthur me Sinanin, pa dijenin e tyre

Andrra dhe Sinani shpeshherë e dëshmojnë që janë pa komplekse, duke ndarë momente të shumta për ndjekësit që kanë.

Duke shëtitur në vende nga më të ndryshmet, çifti çdo herë qëndrojnë afër me personat që kanë në rrjete sociale, pasi që kohë pas kohe publikojnë momente të shumta.
Edhe në këtë fotografi në të cilën ka publikuar Andrra, ata shihen duke shkëmbyer puthje mes veti, ku duken tejet bukur dhe të lumtur.

Leave a Reply

Your email address will not be published.