Publikohet VIDEO që po shpërndahet me shpejtësi, Beniada i futet në dush Donaldit dhe ia thotë troç: Gjithë ai çun, dy lekë s*më

Donaldi iu bën shpesh rrengje banorëve të “Big Brother VIP”, sidomos Beniadës dhe Monikës. Së fundmi, ato të dyja janë bërë bashkë dhe i kanë marrë hakun aktorit.

Donaldi po lahej, kur Beniada dhe Monika i kanë hyrë në dush duke i hedhur miell. “Ça bëni o”, ka thënë Donaldi.

Leave a Reply

Your email address will not be published.