Qendra Estetike E Demaskon Bora Zemanin, Ja Nxjerr Në Shesh Oeracionet Dhe Ndërhyrjet

Ajo, ka shkëlqyer në ndejën e ditëlindjes, ku kishte shumë të ftuar VIP, e ku kanë kënduar djemtë e “Thee Dots”.

Bora ka shkëlqyer e tëra, ndërkohë që ndryshimet në pamjen e saj janë mëse të dukshme. Vetë bukuroshja thotë se nuk ka bërë asnjëherë botox, por një qendër estetike e quantur “Adora” e demanton këtë gjë.

Prezantuesja prej disa sezonesh e drejton programin shumë të shikuar “Përputhen”, i cili së fundi ka pasur disa edicione mjaftë të nxehta.

Leave a Reply

Your email address will not be published.