Rama takohet me Dua Lipën në Londër

Kryetari i Komunës së Prishtinës, Përparim Rama ka shkuar në Londër bashkë me familjen e tij.

Ai bashkë me gruan dhe vajzën morën pjesë në koncert të yllit shqiptar me famë botërore, Dua Lipa, shkruan Indeksonline.

Leave a Reply

Your email address will not be published.