Reagimi i Beniadës kur kupton se fituesi është Iliri e jo Donaldi

Reagimi i Beniadës kur kupton se fituesi është Iliri e jo Donaldi

Modelja e njohur shqiptare Beniada Nishani, është ndër emrat më të lakuar momentalisht në mediat rozë.

E gjithë kjo vëmendje është shkak humori dhe pozitiviteti që ajo pasqyron në “Big Brother Vip”, gjë që ka efekt pozitiv tek fansat.

Ajo është nga më të dashurat e publikut, pasi që është zgjedhur finaliste e “BBV”,ajo u surprizua nga këngëtarja e njohur Poni, e cila i ka dedikuar një këngë asaj.Por gjate gjithe spektaklit ajo ka qene e shoqeruar me shumë me Donaldin , kane pasur nje shoqeri te ngushte mes tyre.Momenti kur shpallet fituesi dhe Beniada kupton se nuk fitoi shoku i ngushte i saj por ishte Iliri.

Leave a Reply

Your email address will not be published.