Refugjatja Nga Ukraina Tregon Te Verteten Pse Dashurua Me Burrin E Martuar

Toni, u prezantua me Sofijen në Facebook dhe iu ofrua të bëhej sponsori i saj në Mbretërinë e Bashkuar. Por vetëm 10 ditë më vonë pasi u takuan, Toni njoftoi se ai dhe Sofia ishin të dashuruar – dhe ata u transferuan menjëherë në shtëpinë e mamasë dhe babait të tij së bashku.

Miqtë e tyre thonë se Lorna, 29 vjeç, është “absolutisht e shkatërruar” nga ky vendim i Sofias, e cila u largua nga qyteti i Lviv në fillim të luftës, thotë se tani ndihet “e sigurt” me Tonin në UK. “Sapo e pashë, e magjepsa”, tha Sofia.

Leave a Reply

Your email address will not be published.