Remzia Del Me Shetit Me Shoqet E Zemrës, Kaq Bukur Janë Rregulluar Ato!

për publikun.

Është fjala për këngëtaren Remzie Osmani e cila me këngët dhe paraqitjet e saj u bë qe nga fillimi një ndër më të preferuarat, shkruan ORAinfo.
Ajo është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private që nuk heziton ta ekspozojë në rrjete sociale.

Këngëtarja se fundmi ka publikuar një foto ku shfaqet në shoqëri të shoqeve të saj.“Me shoqet e zemrës dita është me e shkurtër”, e ka përshkuar foton Remzia.E veshja e tyre me stil bie në sy.Në këtë pamje ato po duken zonja të vërteta.

Leave a Reply

Your email address will not be published.