Remzia Po Shkëlqen Bashkë Mbesën E Saj Dhe Me Rejën

Remzie Osmani mbetët një këngëtare e dalluar në estraden shqiptare.

Ajo shumicën e kohës e ndan momente me familjen e saj, duke shkëlqyer në çdo kohë, shkruan “Kosovarja”.

Në fotografite e fundit te bera bashkë me nusen dhe mbesën, ajo duket se po shijon mjafte mire ditet e fundiit te ketij viti.

Po ashtu, me fustana të bukur dhe grim perfekt që të tria shkëlqejnë.

Leave a Reply

Your email address will not be published.