Remzia Si “Çikë” E Re, Me Këtë Stil Do Ta Lë Pa Fjalë Burrin E Saj

Remzie Osmani, është njëra nga artistet më të dashura për publikun.

Ajo vazhdimisht ka qenë aktive me këngë dhe projekte të reja duke i shpërblyer kështu adhuruesit e saj besnik, shkruan ORAinfo.
Së fundmi ajo ka qenë pjesëmarrëse në programet festive të cilat janë mbajtur në fundvit.

E duke qenë se është shumë aktive në koncerte të shumta, ajo këto ditë ka gjetur kohë të lirë për vetën dhe bashkëshortin e saj.E Veshur me shumë stil, ajo ka pozuar krah burrit të saj, ku shihet në rrugët e një qytet evropian.

Leave a Reply

Your email address will not be published.