Remzisë Do T’i Bëhet Zemra ‘Mal’, Kur Ta Sheh Sa Bukur Është Veshur Gëzimja

Pas marte sës me Hamzën, Gëzimja nuk humbi shumë kohë dhe u bë nënë e një vajze të mrekullueshme që e quajti, Emma.

Së bashku me bashkëshortin e saj dhe vajzën Gëzimja me fotot e saj mundohet të tregojë se sa të lumtur janë si familje.

Se fundmi Gëzimja ka publikuar një foto ku shfaqet e veshur me një fustan të gjatë e të kaltër.

Në këtë pamje, Gëzimja do t’ia bëjë zemrën ‘mal’ vjehrrës së saj, këngëtares Remzie Osmanit. /ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published.