Remzisë do t’i bëhet zemra ‘mal’, kur ta sheh sa bukur është veshur Gëzimja

Ajo është personazhi më i përfolur aktualisht.

Gëzime Hamzaj, është reja e këngëtares së njohur, Remzie Osmanit.
Ajo që kur është bërë pjesë e asaj familje, vazhdimisht ka qenë në qendër të vëmendjes,

Pas martesës me Hamzën, Gëzimja nuk humbi shumë kohë dhe u bë nënë e një vajze të mrekullueshme që e quajti, Emma.

 

 

Së bashku me bashkëshortin e saj dhe vajzën Gëzimja me fotot e saj mundohet të tregojë se sa të lumtur janë si familje.

Se fundmi Gëzimja ka publikuar një foto ku shfaqet e veshur me një fustan të gjatë e të kaltër.

Në këtë pamje, Gëzimja do t’ia bëjë zemrën ‘mal’ vjehrrës së saj, këngëtares Remzie Osmanit.

Leave a Reply

Your email address will not be published.