Rezarta Shkurta Do Bëjë Prapë Dasmë/ Ja Cfarë Ka Bërë Nipi I Enveri Hoxhës Për Të…

Fillimisht cdo gje ishte diskrete por tashme Rezarta ka postuar momentet magjike ne Instagram. Por nje moment argetues ka qene teksa Ermali duhet te digjte shamine e beqarit. Ai nuk e ka djegur por ka nxjerre gishtin e mesit ne drejtim te kameres.

Rezarta ka postuar kete moment ne Instagram dhe perbri shkruan:
”Taksirat nje dasme tjeter deri sa ta djegesh ate shami te beqarit”.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n

Leave a Reply

Your email address will not be published.