Rikthehen DJ Blunt dhe Real 1, publikojnë “Kryeforte”

Dyshja e njohur DJ Blunt dhe Real 1 janë rikthyer me një projekt të ri muzikor.

“Kryefortë” mban titullin kënga e tyre më e re, e cila është ritmike e zhanrit hip-hop

Leave a Reply

Your email address will not be published.