RIKTHEHET LUANA VJOLLCA, JEP SUPER LAJMIN E SHUMËPRITUR!

Sipas aludimeve të fundit, Luana Vjolla nuk është më pjesë e “Top Channel” por ditën e djeshme moderatorja ju dha fund të gjitha thashethemeve sa i përket karrierës së saj dhe emisionit të shumë shikuar.

““Zemrat e mia, gjithë ju që kërkoni “Shiko Kush Luan”, me 1 janar”- ka shkruar Luana sipër një fotografie të postuar në Instagram./Blic/

Leave a Reply

Your email address will not be published.