Rita dhe Fidani bëjnë vallëzimin më të ëmbël me mindil

Rita Haziti, është njëra nga këngëtaret më të suksesshme në tregun muzikorë.

Ani pse është e re në skenë, ajo ka arrit të i bëjë për vete një numër të madh adhuruesish, shkruan ORAinfo.

Ajo çka i bën interesant Ritën është se ajo në treg ka hyrë së bashku me të fejuarin e saj, Fidan Gashi.

Leave a Reply

Your email address will not be published.