RITA ORA TREGON FIZIKUN E SAJ TË SHKËLQYER NË PARAQITJE ME

Rita Ora dukej e pabesueshme teksa pozoi për një seri fotosh mahnitëse me bikini, ndërsa merrte rreze dielli në Sydney të mërkurën.

Këngëtarja 31 vjeçe, shfaqi figurën e saj mbresëlënëse trupore teksa kishte veshur bikini me vija të bardha dhe të zeza, ndërsa pushonte në kopshtin e saj, shkruan DailyMail.
Duke treguar nuancën e saj të përthithur nga dielli, interpretuesja e hitit “I Will Never Let You Down” i la flokët e saj bionde që të binin poshtë shpatullave të saj.

Leave a Reply

Your email address will not be published.