Robert Berisha E Fton Norën, Po Përgadit Diçka Ekstra

Robert Berisha fton Norën në program: Po përgatis diçka ekstra.

Rober Berisha është njëri ndër artistët më të komentuar në media rozë.

E gjithë kjo pasi ai nuk heziton që të flasë për jetën private si dhe atë profesionale.

Së fundmi gjatë një interviste me Skype për emisionin “Abc-ja e mëngjesit” foli për angazhimin e tij si moderator, pasi ai drejton emisionin “Robi plaket kur do vetë”.

“Ishte shumë i vështirë sepse nuk jam marrë me moderim por e kam pranuar me shumë qejf pasi e dija se do të luaj në piano dhe do të këndoj. E kisha pak siklet moderimin. Por e kam bërë vetë, është pa skenar, dhe krejt spontanisht janë dhe batutat. E mora pak me qetësi sepse e dija se do të jetë me muzikë dhe me bandën time”, tha ai.

Leave a Reply

Your email address will not be published.