Roberti pasi konfirmoi lidhjen ia ndalon këtë gjë të dashurës së re

Robert Berisha ia ndalon këtë gjë të dashurës së re.

Roberti dhe Laureta janë çifti më i ri në showbizin kosovar.

Dyshja publikojnë vazhdimisht imazhe, duke shfaqur momente të shumta për ndjekësit që kanë, shkruan Kosovarja.

Leave a Reply

Your email address will not be published.