Roberti takohet në Angli me vajzës e tij, ja si e quan!

Ai, me çdo lëvizjen e tij prodhon lajm për publikun.

Robert Berisha, vazhdon që me ngjarjet e tij të jetë pjesë e mediave rozë pothuajse në çdo ditë, shkruan ORAinfo.

Përveç jetës së tij profesionale, ai më shumë është përfolur për jetën e tij private. Lidhja dhe ndarja e tij, me këngëtaren, Nora Istrefi, bëri bujë të madhe

Leave a Reply

Your email address will not be published.