Romeo Zbulon Çfarë Ndodh Në Shtëpi Me Prindërit E Tij Duke Ndjekur Donaldin: Zgjohem Të Pi Ujë Gjatë Natës Dhe Gjej Këto Rojet (Foto)

Kujtojmë se disa javë më parë, Donaldi ka marrë një surprizë e cila e ka emocionuar shumë brenda shtëpisë, duke takuar mamanë dhe babain e tij.

Donald Veshaj, i cili krijoi një histori dashurie me Beatrix Ramosaj gjatë qëndrimit në Big Brother VIP ka dëgjuar sot një prej projekteve të saj muzikore.

I buzëqeshur, tha se e ka marrë malli ndonëse ka vetëm 5 ditë që ka lënë shtëpinë më të famshme në Shqipëri.

Leave a Reply

Your email address will not be published.