Ryva Kajtazi kaq atraktive, shfaqet si adoleshente në imazhet e reja

Duke u avancuar moda dhe gardëroba ndër vite edhe artistet tona po shfaqen çdo herë më elegante.

Së fundi, këngëtarja Kajtazi është shfaqur kaq atraktive në fotografitë e fundit të ndara në Instagram, ku dukej si një adoleshente, shkruan “Kosovarja”.

Leave a Reply

Your email address will not be published.