Ryva Kajtazi Uron Vitin E Ri Me Një Fotografi Familjare

Me fotografi familjare, Ryva Kajtazi uron Vitin e Ri

Këngëtarja Ryva Kajtazi ka uruar Vitin e Ri 2022 me një fotografi të veçantë. Ryva shfaqet pranë bashkëshortit dhe dy fëmijëve të tyre.

“Gëzuar vitin e ri 2022 nga familja jonë”, ka shkruar këngëtarja në Instagram.

Nuk kanë munguar urimet e shumta nga ana e fansave të saj në hapësirën e komenteve.

Ndryshe, Ryva Kajtazi ditë më parë ka sjellë një potpuri këngësh në bashkëpunim me këngëtarin Labinot Rexha.

Leave a Reply

Your email address will not be published.