Sa Bukur Duken! Mevlani Konfirmon Lidhjen Me Këngëtaren E Njohur Nga Kosova

Me videon që dyshja ka publikuar ditën e sotme duket se sapo kanë konfirmuar lidhjen me njëri tjetrin.

Albulena Ukaj është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe popullore moderne. Albulena filloi të merrej me muzikë prej kur ishte e vogël.

Ajo është nga Prizreni dhe prej kohësh jeton në Zvicër.Përsa i përket Mevlanit, ai u bë i njohur sezonin e vjetshëm të Përputhen, ku e shfrytëzoi më së miri famën që mori prej këtij emisioni përsa i përket karrierës së këngëtar.Për habinë e të gjithëve, ai u rifut sërish edhe këtë vit, por nga mesi i sezonit, por nuk ka atë vëmendjen që pati vjet, jo vetëm Mevlani, por gjithë Përputhen.

Leave a Reply

Your email address will not be published.