SA SHUMË QENKA RRITUR DJALI I MAJKUT, MAJLINDA NA SOLLI KËTO FOTO KAQ TË ËMBLA ME TË BIRIN

Majlinda Zeka është ndër ëmrat që ka bërë më së shumti bujë në mediat rozë.

Kjo për lidhjen e saj me Majkun me të cilin ka një djalë të quajtur Roan.

Majlinda shpesh poston foto me të birin në rrjetet sociale.

Por kësaj radhe ajo postoi një fotosesion për festat e fundvitit bashkë me Roanin dhe po duken kaq bukur bashkë.

Leave a Reply

Your email address will not be published.