Sabri Fejzullau e kujton vëllaun e ndjerë

Këngëtari shqiptar apo ndryshe legjenda e muzikës shqipe Sabri Fejzullahu dje ka ndarë një lajm të hidhur në rrjetet sociale.

Ai ka njoftuar të gjithë të afërmit, miqtë dhe kolegtë se vëllai i tij ka ndërruar jetë.

Njoftimin e bëri në instagram duke shkruar disa fjalë prekëse për humbjen e vëllait.

Leave a Reply

Your email address will not be published.