Safetja Po I Rivalizon Vajzat E Saj, Me Këtë Pamje Ajo Po Duket Një Zonjë E Vërtetë

Motrat Mustafa, kanë kohë të gjatë se janë pjesë e skenës muzikore shqiptare.

Ato me muzikën dhe zhanrin që kanë sjellë, kanë bërë për vete një publik të tërë të cilat i kanë qëndruar besnik atyre, shkruan ORAinfo.

E ato që kanë qenë më aktive në skenë janë Safetja dhe Sahidja , dyshja kjo e cila nuk janë ndarë asnjëherë.

Ani që shpesh herë kanë kënduar të shtatë motrat, Safetja dhe Sahidja janë përmendur më shumë nga publiku.

E së fundmi Safetja ka postuar një foto, ku shihet e veshur krejt zi, ndërsa është kombinuar bukur me mbathje.

Në këtë pamje ajo po duket një zonjë e vërtetë. /ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published.