Safetja publikon foto me burrin dhe dy vajzat e saj nga pushimet në Itali, kombinimi në veshje bie në sy

Është njëra ndër këngëtaret më të dashura të muzikës popullore.

Safete Mustafa, përveç se është aktive me projekte muzikore, është aktive edhe në rrjete sociale, përcjell ORAinfo.

Ajo ndan momente të bukura nga jeta e saj e përditshme me ndjekësit e saj të shumtë në rrjete sociale.

Leave a Reply

Your email address will not be published.