Sahidja Del Me Shetit Në Gërmi, Kaq Bukur Është Kombinuar Në Veshje

Sahidja e Mustafa është njëra ndër këngëtaret më të kërkuara të muzikës folklorike.

Ajo se bashku me motrat e saj janë të njohura si Motrat Mustafa dhe muzika e tyre dëgjohet anë e mbanë ku ka shqiptarë, shkruan ORAinfo.

Këngëtarja në fjalë është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Ajo se fundmi ka shijuar borën në parkun e Gërmisë në Prishtinë.

E veshur me shumë stil, Sahidja po duket një zonjë e vërtetë. /ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published.