Sara dhe Ledri në momente intime

Duke qenë shumë aktiv në rrjetet sociale, dyshja vazhdimisht janë në qendë të vëmendjes.

Së fundmi, në llogarinë e tyre personale të Instagramit kanë shpërndarë një video ku shihen më të dashuruar se kurrë.Ndryshe, çifti janë prindër të një vajze Poem Blu.

Leave a Reply

Your email address will not be published.