SARA HOXHA FESTON DITËLINDJEN DHE DHURATËN MË TË ËMBËL E MORI NGA DY DJEMTË E SAJ

Këtë ditë të veçantë ajo e ka pritur në mesnatë mes miqsh e njerëzish të afërt.
Në një festë të kuruar në detaje, nuk munguan stafi i Top Media dhe figurat e njohura të ekranit, midis tyre Arbana Osmani, Xhemi Shehu, Isli Islami, Dojna Mema, Eduart Grishaj, Olsa Muhameti, Bora Zemani etj.

Atmosferën e ndezën reperi Mozzik dhe Ermal Fejzullahu.
Mirëpo, dhuratën më të ëmbël, Sara e mori këtë mëngjes.

Leave a Reply

Your email address will not be published.