SARA HOXHA ME POZA JOS HËSE NGA BARCELONA

Sara Hoxha është një emër mjaft i komentuar në mediet rozë.

Duke qenë shumë aktive në rrjetet sociale, ajo ndan me ndjekësit imazhe nga më të ndryshmet.
Së fundmi, Sara ka zbuluar se është duke qëndruar në Barcelonë bashkë me një shoqe të saj.

Nga atje nuk munguan edhe disa imazhe të Sarës ku duket joshëse dhe me shumë stil./GazetaBlic/

Leave a Reply

Your email address will not be published.