SARA HOXHA NA TREGON PORTRETIN E BABAIT DHE I BËNË DEDIKIMIN E VEÇANTË

Së fundi, gjatë një bisede ka qenë një fans që i ka kë kërkuar të postoj një fotografi të babit dhe të shkruj diqka për të.

“Skam nevojë të them gjë është thjesht njeri më i mirë në këtë botë”, ka qenë mbishkrimi i saj derisa ka ndarë një imazh të babait me Poem Blu në krahë gjatë festes së ditëlindjes së saj./Kosovarja/

Leave a Reply

Your email address will not be published.