Sarah ndryshon lukun, DJ PM do të dashurohet për të dytën herë në të

Sarah Berisha, është njëra nga blogeret më të njohur shqiptare.

Mirëpo, ajo bëri famë më të madhe me pjesëmarrjen e saj në Big Brother Vip, shkruan ORAinfo.

Ani pse në fillim ishte një vajzë e ndrojtur nga kamerat dhe opinioni, me kalimin e ditëve ajo u vë njëra nga vajzat më të dashura.

Leave a Reply

Your email address will not be published.