Sellma e grimon e bën si “rrush” Borën, Donaldi do të çmendet pas saj

Bora Zemani, është padyshim personazhi i vitit.

Moderatorja shqiptare u bë e njohur për publikun, që kur ajo u pa në ekran duke prezantuar emisionin e dashurisë, Përputhen, shkruan ORAinfo.

Mirëpo vëmendjen më të madhe ajo e mori me lidhjen dhe ndarjen e saj nga aktori i humorit, Donald Veshaj.

Leave a Reply

Your email address will not be published.