Selvija Del Në Shëtitje Me Djalin, Mahnit Me Format Trupore Pak Pas Lindjes

Selvija del në shëtitje me djalin, mahnit me format trupore pak pas lindjes

Selvije Jao para pak jave u bë nënë për herë të parë.

Ajo dhe Shpati po sjellin momente të shumta me djalin e tyre Roel.

Së fundmi Selvije ka mahnitur me format trupore pak pas lindjes.

Shikoni sa bukur duket e veshur me plot stil./InfoKosova/

Leave a Reply

Your email address will not be published.