SELVIJA NDAN VIDEON KU BENIADA KËNDON KËNGËN E SHPATIT

Selvije Jao dhe Shpat Kasapi janë në pritje të bëhn prindër për herë të parë.

E Selvija kohëve të fundit po është mjaft aktive në rrjetet sociale.
Duket se ajo qenka edhe fanse e Big Brother.

Së fundmi ka publikuar një video ku shihet se Beniada e këndon këgën e Shpatit e duket se Selvijes i ka pëlqyer./InfoKosova

Leave a Reply

Your email address will not be published.