Semi publikon këngën e re “Mos u kthe”

Këngëtarja e njohur shqiptare, Semi Jaupaj, ka publikuar këngën e re.

“Mos u kthe” titullohet projekti të cilin e ka realizuar me videoklip, shkruan indeksonline.
Për tekstin dhe muzikën e këngës është kujdes Yll Limani.

Më poshtë li nku i plotë i këngës./Indeksonline/

Leave a Reply

Your email address will not be published.