Shkova në Dubai dhe bëra qejf me 5 mijë euro, më tepruan”, rrëfim befasues nga ish-konkurrentja e “Për’puthen

Së fundi është duke u komentuar një fenomen i quajtur “Dubai Porta Potty”.

Kjo pasi një video e një vajze mori vëmendjen e mbarë botës.

Në video vajza shihet duke mbajtur gojën hapur teksa një sheik kryen jashtëqitjen mbi gojën e saj dhe më pas ajo e lëpinë në këmbim të një shume të majme parash.

Leave a Reply

Your email address will not be published.