Shkurta ja ‘huq’ kësaj radhe, ky fustan nuk po i shkon fare!

Ajo padyshim është njëra nga këngëtaret më të dashura për publikun.

Shkurte Fejza, vazhdon të jetë një ikonë në muzikën shqiptare, por edhe më tej.

Muzika dhe këngët e saj vazhdojnë të dëgjohen edh sot, pavarësisht kalimi t të viteve, shkruan ORAinfo.

Leave a Reply

Your email address will not be published.