Shkurta Ja ‘Huq’ Kësaj Radhe, Ky Fustan Nuk Po I Shkon Fare!

Përveç që treguar shumë e suksesshme në jetën profesionale, Shkurta tregohet edhe shumë aktive në rrjetet sociale.

Ajo se fundmi ka publikuar disa pamje ku shfaqet e veshur me një fustan me serioz.

Mirëpo kësaj radhe duket se këngëtarja ja ka ‘huq’ pak në përzgjedhjen e fustanit.

Nga ajo që po shihet, ky fustan nuk po i shkon edhe shumë për fytyre asaj.

Shikoni fotot dhe vlerësojeni vet nëse Shkurta e ka bërë përzgjedhjen e duhur. /ORAinfo/

Leave a Reply

Your email address will not be published.