Shkurta poston foton më të ëmbël të djalit të saj nga pushimet

Ani pse ka kohë të gjatë në skenë, ajo vazhdon të sjellë hite dhe këngë të paharrueshme, shkruan ORAinfo.

Por, së fundmi jeta e saj ka ndryshuar, pasi në jetë muaj më parë solli djalin e vetëm, Malin.

Leave a Reply

Your email address will not be published.