Shkurta sapo ka dalë nga grimerja, me pamjen e saj ta “çmend” burrin

Ajo cilësohet si njëra nga këngëtaret më të dashura kosovare.

Shkurte Gashi, vazhdon të jetë njëra nga artistet më të kërkuar në botën e muzikës. Këngët e saj bëhen gjithmonë hite, derisa ajo është më shumë e angazhuar në dasma dhe ahengje të ndryshme, shkruan ORAinfo.

Leave a Reply

Your email address will not be published.