Shkurta takohet me Shyhreten, gjithë vëmendjen merr pamje e tyre

Shkurte Gashi dhe Shyhrete Behluli, pavarësisht moshës duket se janë shoqe shumë të ngushta.

Është profesioni i njëjtë ai që i lidh të dyja këngëtaret të cilat janë padyshim më të dashurat për audiencën e gjerë, shkruan ORAinfo.

E dyshja në fjalë janë takuar në shtetin zviceran, e këtë fakt e ka konfirmuar Shkurta, e cila ka postuar një foto ku shihen të dyja afër njëra tjetrës.

Leave a Reply

Your email address will not be published.