Shkurte Gashi sjell imazhet me tw bukura me burrin dhe djalin e saj nga pushimet

Derisa po i shijon pushimet me partnerin e saj, Albert Limani dhe djalin e tyre, Shkurte Gashi i ka shpërndarë disa fotografi edhe në rrjetet sociale.

Gjatë të enjtes, në profilin e saj në Instagram ka publikuar imazhe nga plazhi, në të cilat shfaqet me partnerin dhe fëmijën e saj.

Leave a Reply

Your email address will not be published.