Shpat Kasapi Shkruan Fjalë Të Veçanta Për Selvijën Në Përvjetorin E Fejeses

Qifti i njohur dhe i dashur për publikun, Shpat dhe Selvije Kasapi, po festojnë një vjetorin e fejeses.

Dyshja kanë fotografi të përbashkëta ku kanë dedikuar fjalë të veçanta për njëri tjetrin në ditën e tyre të veçantë, shkruan “Kosovarja”.
“Me dashurinë time, urime përvjetori”, ka qenë shkrimi i këngëtarit derisa edhe Selvija ka ndarë një imazh të njëjtë.

“Përvjetori i parë i fejesës”, ka qenë shkrimi i saj ku dyshja kanë pozuar të lumtur krahë njëri tjetrit.

Leave a Reply

Your email address will not be published.