Shpat Kasapi Tregon Marrëveshjen Epike Që Ka Bërë Me Vjehrrin

Prej disa ditësh, Shpat Kasapi është bërë baba për herë të parë. Ai dhe partnerja e tij, Selvija janë bekuar me një djalë. Çifti janë së bashku prej disa vitesh dhe kanë një histori të bukur dashurie.

I ftuar në ‘Glamour Zone’, këngëtari ka folur për marrëdhënien me gjysmën e tij, madje ka përmendur edhe vjehrrin dhe marrëveshjen që bënë ata të dy.

Leave a Reply

Your email address will not be published.